JEDZIESZ NA WAKACJE? WYJEŻDŻASZ SŁUŻBOWO?

Zaparkuj na Parkingu PWK, vis a vis Dworca PKP i skorzystaj z atrakcyjnej opłaty tygodniowej!  

Spektakularny Zlot Czerwonych Samochodów w Poznaniu! Uczestników zapraszamy do skorzystania z podziemnego Parkingu PWK na ul. Głogowskiej 11!

Podziel się

Kilkadziesiąt samochodów strażackich z całej Polski, należących do Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwowej Straży Pożarnej i prywatnych kolekcjonerów oraz pojazdy Policji i Pomocy Drogowej będzie czekać na miłośników motoryzacji już 19 sierpnia 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach VI Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów, pasjonaci będą mogli podziwiać zarówno zabytkowe klasyki, jak i nowoczesne modele. Te imponujące maszyny zaprezentują się również podczas parady. Na zwiedzających będzie czekać także szereg innych atrakcji, m.in. pokazy dziecięcych drużyn pożarniczych, pokazy akcji ratunkowych oraz wystawy specjalistycznego sprzętu, gdzie goście będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie pożarnictwa. 

Wszystkich zmotoryzowanych gości Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów zapraszamy do skorzystania z Parkingu PWK

Parking jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Biuro Obsługi Parkingu (dalej jako: BOP) znajduje się na terenie Parkingu na poziomie – 1 i jest czynne codziennie w godzinach 8.00-20.00. Poza godzinami otwarcia BOP kontakt z Obsługą Parkingu odbywa się poprzez Interkom, który dostępny jest przy kasach automatycznych zlokalizowanych na terenie Parkingu, przy szlabanach wyjazdowych i wjazdowych na Parking. 

Prowadź na Parking PWK za pomocą Google Maps

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem:

Parkowanie godzinowe

Cennik opłat
za parkowanie
(PLN brutto)
Każda rozpoczęta godzina parkowania   7 PLN
Bezpłatny czas przejazdu  15 minut
Czas od opłacenia do wyjazdu  15 minut
Opłata dodatkowa za parkowanie niezgodne z Regulaminem Parkingu 200 PLN
Dodatkowa opłata za zgubiony bilet  50 PLN

Opłata dobowa:

Parkowanie do 24 h, start w dowolnym momencie 63 PLN