Kup abonament i parkuj w centrum na Parkingu Podziemnym PWK!

Podziel się

Parking Podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

Dysponujmy jeszcze wolnymi miejscami abonamentowymi (miesięcznymi, kwartalnymi) na Parkingu Podziemnym PWK, również dla firm do skorzystania na podstawie umowy – najmu.

UWAGA! Zakup abonamentu on-line możliwy jedynie na pełen miesiąc i do wykorzystania od 1-szego dnia do ostatniego dnia danego miesiąca.

KUP ABONAMENT na 

 

Klienci abonamentowi otrzymują abonamentowe karty wjazdu na parking, po uiszczeniu jednorazowej opłaty. Do jednej karty może być przypisanych do 3-ch numerów rejestracyjnych samochodów. Miejsca parkingowe - abonamentowe są wyznaczone na poziomie -3 i mogą być zarezerwowane wg życzenia i oznaczone tabliczką.

 

Abonamenty miesięczne:

Całodobowy od poniedziałku do niedzieli 350 PLN
Całodobowy od poniedziałku do piątku 250 PLN
Oferta aktualna do wyczerpania puli  

Abonamenty kwartalne:

Całodobowy od poniedziałku do niedzieli 1050 PLN
Całodobowy od poniedziałku do piątku 750 PLN
Oferta aktualna do wyczerpania puli
 

Opłaty dodatkowe:

Opłata jednorazowa za wydanie karty abonamentowej 20 PLN
Dodatkowa opłata za wydanie duplikatu karty abonamentowej 20 PLN

 

Parking działa całodobowo. Biuro Obsługi Parkingu (dalej jako: BOP) znajduje się na terenie Parkingu na poziomie – 1 i jest czynne codziennie w godzinach 8.00-20.00. Poza godzinami otwarcia BOP kontakt z Obsługą Parkingu odbywa się poprzez Interkom, który dostępny jest przy kasach automatycznych zlokalizowanych na terenie Parkingu, przy szlabanach wyjazdowych i wjazdowych na Parking. 

Zakup abonamentów

Iwona Napierała