Gdzie zaparkować podczas Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa?

Podziel się

Zmotoryzowanych gości wydarzenia zachęcamy do skorzystania z Parkingu PWK.

W dniach 24-27 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się V Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa.

Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć wystawy prac plecionkarskich z całego świata. Będą to barwne ekspozycje, prezentujące dorobek krajowych i zagranicznych twórców, które wypełnią urokliwe eksponaty, interesujące informacje wzbogacone fotografiami i prezentacje multimedialne, a towarzyszyć im będą opowieści twórców i przewodników. Wśród artystów, których prace będzie można obejrzeć będą m.in. polski artysta Jędrzej Stępak czy australijska twórczyni Aly de Groot.

Podczas festiwalu będzie można nie tylko podziwiać prace plecionkarzy, ale także nabyć oryginalne prace wykonane ręcznie z wikliny i innych naturalnych materiałów podczas Letniego Kiermaszu, który odbędzie się równolegle na terenie festiwalu. Koszyki, biżuteria czy dekoracje – warto zobaczyć jak nieograniczone jest to, co można stworzyć z prostych, ekologicznych i przyjaznych naturze materiałów.

Festiwal to także bogaty program wydarzeń towarzyszących i warsztatów dla osób w różnym wieku. Na terenie festiwalu codziennie będą się odbywać otwarte warsztaty plecionkarskie, do których będzie można dołączyć przez cały dzień. Będzie to szansa na nauczenie się technik plecionkarskich pod okiem ekspertów z różnych stron świata, zdobycie nowych umiejętności i stworzenie własnego dzieła wspólnie z rodziną.

Wszystkich zmotoryzowanych gości V Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa zapraszamy do skorzystania z Parkingu PWK

Parking jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Biuro Obsługi Parkingu (dalej jako: BOP) znajduje się na terenie Parkingu na poziomie – 1 i jest czynne codziennie w godzinach 8.00-20.00. Poza godzinami otwarcia BOP kontakt z Obsługą Parkingu odbywa się poprzez Interkom, który dostępny jest przy kasach automatycznych zlokalizowanych na terenie Parkingu, przy szlabanach wyjazdowych i wjazdowych na Parking. 

Prowadź na Parking PWK za pomocą Google Maps

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem:

Parkowanie godzinowe

Cennik opłat
za parkowanie
(PLN brutto)
Każda rozpoczęta godzina parkowania   7 PLN
Bezpłatny czas przejazdu  15 minut
Czas od opłacenia do wyjazdu  15 minut
Opłata dodatkowa za parkowanie niezgodne z Regulaminem Parkingu 200 PLN
Dodatkowa opłata za zgubiony bilet  50 PLN

Opłata dobowa:

Parkowanie do 24 h, start w dowolnym momencie 63 PLN